A+ A A-

První zápasy mužů na MS světa

    Reprezentace mužů ČR statečně bojuje na v pátek zahájeném MS na Novém Zélandu. První dva papírově slabé soupeře jsme porazili rozdílem (Indonésii a JAR). Důležitá vítězství nad konkurenty v postupu do vytouženého playoff jsme však nevybojovali. Venezuelci nás rozdrtili 0-7 (budeme se těšit na zprávy o kvalitě jihoamerického pičera). S USA jsme prohráli divokým skóre 7-10. Abychom tedy postoupili do vyřazovacích bojů, musíme nutně (na 90%) zdolat nám vyrovnané protivníky z Ostrovů (UK) a "ostrůvků" (Samoa). Podrobnosti turnaje sledujte na www.softball.cz a odlehčenější reportáže na www.slowpitch.eu

Číst více...

Konec výběru ČR na MS

   Výběru České republiky se nakonec podařilo porazit jen tři své soupeře. V rozhodujícím utkání s Velkou Británií jsme bohužel prohráli, byť jsme ji na ME mnohokrát poráželi. Důležité hity nasázel našim chlapcům i Luke Peters, naše tempařská loňská a předloňská posila. Konečné umístění naší reprezentace je tak zhruba stejné jako na MS před 4 lety (cca 9.-10. místo). Tehdy jsme vyhráli také 3 utkání. Turnaj znovu potvrdil, že bez výjimečné pičerské osobnosti je postup do play-off velmi obtížný. Pokud z našich mladých nadhazovačů nevyroste nový "Luboš", bude to mít, za předpokladu minimálně stejné síly na pálce, každý kouč velmi obtížné (probojovat se do play-off).

Číst více...

Naděje na MS stále žije

   Koučové se nebáli, proházeli sestavu, vsadili na nejmladšího nadhazovače a výsledek se dostavil. Tleskáme za odvahu ke změnám! ČR porazila Samou 6-2. Pavel Štoček se konečně propracoval do sestavy a hned výrazně pomohl (hit, uběhlé puštěné SO). Teď tak ještě nasadit Brábu (adepti na střídání ještě jsou) a máme nejsilnější sestavu, která by mohla, pokud porazíme GB, uhrát  jedno-dvě (tři, pět - a jsme mistři) vítězství v play-off. To by byl mimořádný úspěch!

Číst více...

Cíle v roce 2013

    Muži A letos budou obhajovat 5. místo v Extralize. Ženy A budou bojovat o co nejvyšší umístění v 2. lize, do které se po roční pauze vracejí. Muže B čekají jako již tradičně líté boje v Pražském přeboru. Ženy B se hodlají premiérově účastnit 3. ligy. Dorostenci se zapojí do prvního ročníku Extraligy dorostu. Kadeti budou nastupovat v Pražském přeboru a možná i v třetí celostátní lize. Nový tým kadetek si klade vysoké cíle a bude se chtít probojovat do Extraligy. A to nejlepší na závěr. Stále vyzrálejší (doufejme, že ne přezrálé) Čerčany stojí před duely v 2. třídě mužů! Softballu v roce 2013 ZDAR!
Číst více...

Juniory letos čeká ME v Dánsku

   Po čtyřleté absenci našich juniorů v reprezentaci se do aktuálního širšího výběru probojovali Marek Joska a Jan Slavíček. Juniory letos čeká ME v Dánsku. 1. asákem šéfkouče reprezentace je zkušený Matěj Bíža.

Číst více...

MS na Novém Zélandu

    Naši muži, kteří nás budou reprezentovat na MS u protinožců na Novém Zélandu, by již měli být v dějišti šampionátu. Jsou mezi nimi i Lišáci Pavel Štoček a Jirka Brabec.

Číst více...
Subscribe to this RSS feed

Přihlásit nebo Registrovat

Facebook uživatel?

Můžete použít váš Facebook účet pro přihlášení na naší stránce.

fb iconPřihlásit Facebookem

Přihlásit

Registrovat

User Registration
or Zrušit