A+ A A-

B-Squad: Poslední zápas sezóny

 

Včera ukončil svou pouť letošním Pražským přeborem mužů. Připsali jsme si čtvrté vítězství v řadě, které nám definitivně zajistilo záchranu soutěže i pro příští ročník. Za nádherné říjnové noci jsme jasně přehráli Spectrum C 7-0. Larry Davies, nováček týmu, 43-letý Američan, zaznamenal své dva první historické hity v Tempu. Zápas byl plný zajímavých momentů. Například Petr Bednář na nadhozu chytal 4! lufty ve vnitřním a navíc si připsal shutout (0 bodů) v 7 směnách. Jan Slavíček předvedl parádní zákrok ve vnějším poli. Kája Rozehnal exceloval na spojce. Nejzajímavější se však nakonec ukázala zcela jiná okolnost. Sedmi směnový zápas trval pouhou 1h a 18 min!!! I přesto, že v něm padlo 7 bodů!!! Některé týmy, nebudu jmenovat, například Mototechna Praha, by se nad uvedeným faktem měli zamyslet. Právě s Mototechnou jsme totiž o víkendu v sobotu hráli 2,5 směny s dvěma body 1h 15 min!!! Proč o tom mluvím? Každý, kdo alespoň trochu sleduje softball v širších souvislostech vždy úpí (a už jsem o tom mnohokrát hovořil), když se u probíhajícího utkání na veřejně přístupných hřištích zastaví náhodní kolemjdoucí, aby se jali na chvíli sledovat sportovní dění. Místo rychlého sledu zákroků, nadhozů a odpalů však například zmíněnou sobotu sledovali smrtelně pomalý pohyb hráčů Mototechny v zápasových pauzách.

Představte si pálkaře, který nosí na čepici M zprofanovaného socialistického podniku, který: Vyjde z lavičky. V boxu zjistí, že nemá pálku. Jde zpět na lavičku. Bere si pálku. Míří k boxu. Míjí box a špásuje si to za koučem u trojky na poradu. Dlouho se radí. Vrátí se do boxu. A když to vypadá, že bude už konečně připraven čelit nadhozu tak se mu na patu nalepí zbytek nějaké pásky, kterou dlouho a pracně střásá... A to vše sleduje náhodný kolemjdoucí. Představte si, kdyby jen na okamžik zauvažoval o tom, že třeba své děti pošle hrát softball. Po chvilce by ho ten nápad přešel, protože tak "nudnou" hru v životě neviděl. Mototechno, takto nové hráče do svých řad nepřilákáme!!! PB PS: To oranžové M Mototechny na jejich čepicích se mi jinak líbí :-)

 

 

Naposledy změněno
Hodnotit
(0 hlasy)
 • prlgrmdyb
 • hollister online shop

  female punk lost a single product, and even the ladies will be crazy. Let us look at the fashion

  vloženo od hollister online shop 19. 10. 2013 10:50 Comment Link
 • hollister deutschland

  Adidas Originals is promoting these $350 shoes, which will hit stores August 12, with ads and slogan using "lock" puns such as “Tighten up your style with the JS Roundhouse Mids, dropping in August” and “Got a sneaker game so hot you lock your kicks to your ankles”

  vloženo od hollister deutschland 19. 10. 2013 10:50 Comment Link
 • hollister deutschland

  n achieved an acceptable mean difference of -0.7 (4.7) mmHg for systolic and -2.0 (4.6) mmHg for diastolic pressure (oscillometric function) and -1.9 (3.8) mmHg and -0.9 (3.3) mmHg for systolic and diastolic pressures, respectively (auscultatory function). CONCLUSION: The Microlife 3AS1-2 is a semi-automated upper arm device with features consistent with low resource requirements. We successfully developed this device for accurate blood pressure measurement in adults according to the International Protocol, through adjustment of the deflation rate and algorithm. The accuracy and user-friendly design of this low-cost device makes it a highly valuable monitor in clinical practice, particularly in low resource settings and for use by untrained staff.

  vloženo od hollister deutschland 19. 10. 2013 10:50 Comment Link
 • chanel outlet online

  An oversized designer handbags are as functional diaper bag does not scream "Look at me! I was someone's tired, tired mom!" In addition, you through pregnancy frumpiness, then the emotional ups and downs after the ups and downs of pregnancy, you do not have time to repair eyebrows or nails, just go to your favorite designer dress was worn and your favorite designer handbags make you feel a bit more "polished." This is an instant pick me up.

  vloženo od chanel outlet online 19. 10. 2013 10:50 Comment Link
 • hollister online shop

  ure monitors, simultaneous use of both the BHS and AAMI protocols is recommended. In future assessments or investigational use of any similar instruments the model used should be described precisely.

  vloženo od hollister online shop 19. 10. 2013 10:50 Comment Link
 • hollister online shop

  Directed by: Tim Van Patten

  vloženo od hollister online shop 19. 10. 2013 10:50 Comment Link
 • hollister deutschland

  Gettysburg (History Channel)

  vloženo od hollister deutschland 19. 10. 2013 10:50 Comment Link
 • hollister online shop

  8. Dior handbags:

  vloženo od hollister online shop 19. 10. 2013 10:50 Comment Link
 • gucci outlet online

  And though shoes are Carrie's thing, Parker had over 80 wardrobe changes from a Yves Saint Laurent cape to gowns by Vera Wang, Christian Dior, Oscar de la Renta, Lanvin and Lacroix. But in the inimitable words of Carrie Bradshaw, 've spent forty thousand dollars on shoes and I have no place to live I will literally be the old woman who lived in her shoes! How To Find Designer Handbags That Suits You

  vloženo od gucci outlet online 19. 10. 2013 10:50 Comment Link
Pro vkládání komentářů se přihlašte
Zpět nahoru

Přihlásit nebo Registrovat

Facebook uživatel?

Můžete použít váš Facebook účet pro přihlášení na naší stránce.

fb iconPřihlásit Facebookem

Přihlásit

Registrovat

User Registration
or Zrušit